„Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy”

W poniedziałek 06 listopada br. nasze przedszkolaki  miały okazję obejrzeć spektakl teatralny  pt. „Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy” Sztukę przygotowali aktorzy Polskiego Teatru Muzycznego.

W czasie przedstawienia dzieci poznały historię 9-letniego Kuby, który przypadkowo uwolnił złego ducha skrzyni (żywiącego się strachem, nienawiścią, bólem i łzami). Wspólnie z Puszkiem – psem Kuby, odbyliśmy podróż po krajach Europy w celu odszukania największego skarbu świata. Byliśmy we Francji, Niemczech ,Hiszpanii, Anglii i we Włoszech. Dzięki pomocy rezolutnego byczka Hose, Kubie udało się zwyciężyć ducha. Zły duch stracił moc, zwyciężyła dobroć, a największym skarbem  świata okazały się DZIECI.