UROCZYSTE OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI W ZSP W SŁOTWINIE

OTWARCIE - ZIELONA PRACOWNIA

W tym roku nasz szkoła została finalistą czwartej edycji konkursu „Zielona Pracownia”, którego organizatorem jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Przedmiotem projektu jest utworzenie ekopracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, ekologicznych, geograficznych i biologiczno-chemicznych. Dziś miało miejsce uroczyste otwarcie „Zielonej Pracowni”, na którym gościliśmy Wójta Gminy Lipowa Jana Górę, Nadleśniczego Nadleśnictwa Węgierska Górka Mariana Knapka, Ks. Prob. Mieczysława Grabowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Bindę, Radną Halinę Krywult, Sołtys Marię Bindę-Sapetę, Przewodniczącą Rady Rodziców Iwonę Semik, Panią Anetę Balcarek, Pana Szymona Wróbla oraz rodziców uczniów naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu, a uczniom korzystającym z Pracowni życzymy wielu sukcesów i radości z nauki.

ZIELONA PRACOWNIA 3

OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI W SŁOTWINIE 3   otwarcie zielonej pracowni w słotwinie 1

otwarcie zielonej pracowni w słotwinie 2   OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI W SŁOTWINIE

OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI W SŁOTWINIE 4   OTWARCIE ZIELONEJ PRACOWNI W SŁOTWINIE 5