Wiosna –słoneczna i radosna…

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole uczczono szczególnie radośnie, bowiem nasi młodsi uczniowie wzięli udział w konkursie przyrodniczo –ekologicznym. Z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali zagadki, rebusy oczywiście o tematyce wiosennej. Każdy uczeń za dobrze wykonane zadanie został nagrodzony cukierkami a zespoły klasowe otrzymały nagrody książkowe i dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców (za co gorąco dziękujemy!). Najwięcej radości jednak naszym uczniom sprawiło wykonanie gniazdek dla ptaszków według własnego pomysłu. Kolorowe piórka, sianko, bazie, wstążeczki -sprawiły, że nasz szkolny  korytarz nabrał blasku. Mamy nadzieję, że tegoroczna wiosna obdaruje nas piękną i słoneczną pogodą w każdy dzień.