Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątkowy poranek, mimo niesprzyjającej aury, udaliśmy się do kościoła. Po mszy świętej raźnym krokiem przemaszerowaliśmy do szkoły, gdzie wraz z naszymi Rodzicami i zaproszonymi Gośćmi zajęliśmy miejsca w sali gimnastycznej. Obejrzeliśmy zabawne przedstawienie, ilustrujące w humorystyczny sposób przebieg lekcji w ciągu całego roku szkolnego, w wykonaniu uczniów klasy V.

Po akademii Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła nagrody i świadectwa uczniom wyróżniającym się w nauce oraz  zachowaniu. Podziękowała serdecznie Rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za cały rok pracy na rzecz szkoły.

W końcu nastąpiła długo wyczekiwana przez wszystkich chwila – ostatnie przedwakacyjne spotkania w klasach, by odebrać upragnione świadectwa. Teraz można już planować wakacyjne wojaże.

Do zobaczenia we wrześniu.