Przedszkolaki nie próżnują.

W ciągu ostatnich miesięcy w naszym przedszkolu wiele się działo. Przygotowania do Jasełek szły pełną parą, ale również w tym czasie dzieci odwiedziły szkolną bibliotekę, gdzie pani Ania opowiadała i czytała  bardzo ciekawe bajki. Na zajęciach dodatkowych zaś dzieci wcielały się w rolę małych aktorów i odtwarzały rolę: Czerwonego Kapturka, Calineczki, Maszy i niedźwiedzia oraz wielu, wielu innych.

Przedszkolaki także tworzyły różne projekty karmników z pasków kartonu. Pomysłów miały wiele. Dzięki uprzejmości pana Jana (dziadka Natalii) przedszkolaki dostały piękny karmnik, teraz mogą dokarmiać ptaki i uczyć się dbania o nie, szczególnie zimą.

W czasie ferii odwiedziliśmy również Zosię, aby zobaczyć jej  nowego królika- Bobinka –Cezara. Tata Zosi opowiedział dzieciom jak należy karmić zwierzątko i opiekować się nim.

W czasie ferii korzystając ze słonecznej pogody dużo spacerowaliśmy, oglądaliśmy piękne zimowe krajobrazy i urządzaliśmy zabawy na śniegu.

W drugim tygodniu ferii Ksiądz Mieczysław zaprosił nas do kościoła, aby obejrzeć świąteczną szopkę. Dzieci podziwiały postacie w szopce oraz piękne koronkowe ozdoby na choinkach. Przedszkolaki za śpiewanie kolęd zostały obdarowane przez Księdza proboszcza pysznymi słodyczami.