KLUB EUROPEJSKI

W naszej szkole działalność rozpoczyna Klub Europejski. Będzie on zajmował się poszerzaniem Waszej wiedzy na temat krajów położonych w Europie. Raz w miesiącu klasy od 4 do 7 będą miały do wykonania zadanie związane z przypisanym sobie krajem, za które otrzymają określoną liczbę punktów. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się

w maju, a na zwycięską klasę czeka nagroda 🙂

Tabela z punktami wywieszona będzie na holu szkoły.

W wyniku losowania, każda klasa biorąca udział w konkursie, otrzymała jako patrona jeden z krajów sąsiadujących z Polską:

1. 4 – Niemcy
  2. 5 – Słowacja
  3. 6 – Litwa
  4. 7 – Białoruś

Tak więc ogłaszamy pierwszy etap konkursu, którego tematem będzie logo i nazwa naszego Klubu. Podpisane prace konkursowe należy składać wychowawcy klasy lub pani J. Janik do 06 października. Za złożone prace, oprócz punktów w konkursie, otrzymacie dodatkowe punkty z zachowania.

Zapraszamy do zabawy!!!