„Let’s Play in English and Polish your Polish”

W ubiegłą  środę  w naszej szkole  uczniowie klas III – VI „bawili” się językiem angielskim i szlifowali język polski. Jak co roku uczestniczyli oni w konkursie języka angielskiego i języka polskiego. Trzyosobowe reprezentacje , wyłonione wcześniej w eliminacjach klasowych, rywalizowały ze sobą w grach i zabawach językowych. Uczestnicy rozwiązywali różne zadania i zagadki językowe oraz wykonywali ćwiczenia, które sprawdzały ich wiedzę i umiejętności. Chociaż czasami nie było łatwo, wszyscy dawali z siebie wszystko i walczyli zgodnie z zasadą fair play  aby zdobyć jak największą liczbę punktów  i zwyciężyć w zmaganiach. W tym roku na pierwszym miejscu uplasowała się żeńska drużyna z klasy VI w składzie Madzia, Małgosia i Julka. Drugie miejsce zajęła klasa V – Franek, Szymon i Olga. Na trzecim miejscu zabawę skończyła reprezentacja klasy IV – Bartek, Wiktoria i Natan. Czwarte miejsce zajęła klasa III – Weronika, Zuzia i Filip. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!