Piknik Rodzinny 2018

2 czerwca  odbył się na boisku LKS w Słotwinie Piknik Rodzinny. Już o godzinie 12.00  pojawili się rodzice, dzieci oraz nasi  zaproszeni goście: Wójt Gminy Lipowa pan Jana Góra, pani radna Halina Krywult, Nadleśniczy Węgierskiej Górki pan Marian Knapek, przewodnicząca KGW Zofia Semik, prezes LKS Sokół pana Tadeusz Semik oraz ks. Mieczysława Grabowski. Pani  dyrektor Danuta Knapek dokonała otwarcia witając  rodziców oraz gości, następnie zabrali głos uczniowie naszej szkoły, prezentując program słowno – muzyczny z okazji dnia Mamy i Taty. Po oficjalnym rozpoczęciu przyszedł czas na super zabawę, konkursy i turniej piłkarski Akademii Tiki Taka. Rada Rodziców  uruchomiła małą kawiarenkę, stoisko z grillem, watą cukrową i wiele innych niespodzianek wśród, których znalazła się: ,, Foto Budka”, ,,Koło Fortuny’’, malowanie twarzy oraz warsztaty, na których  powstawały wyjątkowe mydełka. W czasie pikniku wszystkie dzieci otrzymały darmowe lody, czekały na nich darmowe dmuchane zamki oraz przejazd na konikach z Fundacji Terra Spei . Dodatkowa atrakcja były pokazy OSP w Słotwinie, dzieci wzięły udział w szkoleniu w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz w zawodach przygotowanych przez  strażaków.

Pogoda nam nie sprzyjała,  w czasie  pikniku zaczął padać deszcz i nieco pokrzyżował nasze plany, wszyscy jednak postanowiliśmy, że będziemy się świetnie bawić.

Należy podkreślić, iż ten wspaniały  Piknik Rodzinny powstał dzięki  wspólnemu  zaangażowaniu nauczycieli i rodziców, którzy jak zawsze przyszli nam z pomocą.