Rekiny wyłonione!

7 czerwca uczniowie z naszej szkoły brali udział w Szkolnych Zawodach Pływackich „Rekin” na pływalni w Szczyrku. Po eliminacjach klasowych, które odbyły się w trakcie zajęć nauki pływania, zostały wyłonione reprezentacje klas. Każdy zawodnik miał za zadanie jak najszybciej pokonać dystans 25m stylem dowolnym. Dodatkowo odbyła się konkurencja drużynowa, w której 3-osobowe zespoły z każdej klasy, w jak najkrótszym czasie pokonywały dystans 25m, wspólnie płynąc na materacu. W tym roku wyłoniona została również najszybsza klasa szkoły, na podstawie zajętych miejsc w konkurencji indywidualnej. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni medalami oraz pamiątkowymi dyplomami. „Rekiny” szkoły, czyli najszybszy chłopak – Kacper J. oraz najszybsza dziewczyna – Małgorzata K. zostali dodatkowo uhonorowani statuetkami, natomiast najszybsza klasa, którą okazała się klasa II, pucharem. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników oraz postawy godnej sportowca, a szczególnie najmłodszym, którzy dzielnie radzili sobie na głębokim basenie!