SPOTKANIE WIGILIJNE W PRZEDSZKOLU

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i wspólnego kolędowania  przez całą społeczność naszej szkoły.

Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom już po obejrzeniu ,,Jasełek” przygotowanych przez uczniów klasy II .  Po zakończonych występach przyszedł czas na  wspólne spotkanie wigilijne w czasie , którego wszyscy dzieląc się opłatkiem składali sobie świąteczne życzenia, wspólnie kolędowali i częstowali się przygotowanymi smakołykami.

Na zakończenie spotkania pani dyrektor B. Bysko wraz z ks. M. Grabowskim złożyli wszystkim pracownikom oraz przedszkolakom życzenia spokojnych , rodzinnych i ciepłych świąt.

B.Z.