SZKOLENIE RADY PEDAGOGICZNEJ

Wyzwań kadry pedagogicznej ciąg dalszy…

Dzisiaj odbyło się pierwsze z zaplanowanych, cyklicznych szkoleniowych posiedzeń rady pedagogicznej poświęconych wdrażaniu doświadczeń nabytych podczas szkolenia „Dynamiczne nauczanie”, w ramach realizowanego projektu Erasmus+. Uczestniczki  mobilności w Hiszpanii przedstawiły zebranym relację z przebiegu szkolenia i jego wymiernych korzyści dla wszystkich podmiotów szkoły. Po prezentacji tematu przez koleżankę M. Rus, odbyły się warsztaty, na których rada pedagogiczna miała okazję przetestować skuteczność poznanych metod, wykonując zaplanowane przez Panią Dyrektor zadanie. Było twórczo, dynamicznie i efektywnie. Wypracowana w trakcie mobilności (także aktywizującą wszystkich  metodą ) myśl przewodnia -przynosi zamierzone efekty. Tak trzymać!…Naprawdę RAZEM MOŻEMY WIECEJ!