Zapachniało świętami.

Trudno wyobrazić sobie przedświąteczny okres bez pierników! Słodkie choinki, gwiazdeczki, renifery są jednoznaczną zapowiedzią zbliżenia się tych wyjątkowych chwil. Święta coraz bliżej i to właśnie z tego powodu w  środę w naszej szkole roznosił się przepiękny zapach korzennych przypraw. Uczniowie zajęć świetlicowych oraz uczniowie klasy II wraz z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w pocie czoła wałkowali, wyrabiali, piekli i ozdabiali piernikowe ciasto, po to by wszystko wyglądało pięknie…. i wyglądało… a jeszcze bardziej smakowało….

Bardzo gorąco  dziękujemy pani Zofii Semik, pani Halinie Krywult oraz pani Marcie Sowie, które poświęciły nam swój czas  i pokazały umiejętności, które sprawiły nam ogromną frajdę.