Bal karnawałowy w przedszkolu

Jest karnawał.

W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi , mali

zgromadzeni na tej sali.

W dniu 23 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w bajkowe postacie.  W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć, następnie wszyscy włączyli się do wspaniałej zabawy. Podczas pląsów, zabaw i konkursów  robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku uzupełniliśmy poziom wody w organizmie i zorganizowaliśmy krótki koncert znanych piosenek  i rymowanek.   Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca . Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.