…Hej kolęda, kolęda, hej kolędy to czas…

W przedświątecznej atmosferze uczniowie klasy II I V udali się do Domu Seniora w Bystrej, aby przedstawić Jasełka.

Na widowni zasiedli mieszkańcy domu: ludzie starsi, często schorowani. Młodzi aktorzy           z pełnym zaangażowaniem przedstawili historię narodzenia Jezusa. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami tworzącymi ten niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Na twarzach mieszkańców oprócz zadowolenia i uśmiechu pojawiła się niejedna łza-łza wzruszenia.

Ogromne zaangażowanie naszych dzieci opłaciło się, gdyż przedstawienie zostało nagrodzone ogromnymi brawami. Uczniowie wręczyli podopiecznym własnoręcznie wykonane choineczki z szyszek.

Wyjazd był dla dzieci prawdziwą lekcją wychowawczą , która uczy szacunku i życzliwości       do drugiego człowieka.

Dziękujemy Pani Gabrieli Jasek oraz pracownikom Domu Seniora za gorące przyjęcie i poczęstunek dla  naszych uczniów.