KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W dniach 15-16 grudnia po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się kiermasz świąteczny, na którym znalazły się ręcznie robione ozdoby świąteczne, wieńce, stroiki oraz małe szopeczki. Rodzice przedszkolaków oraz uczniowie naszej szkoły robili świąteczne zakupy i hojnie obdarowywali przedszkole. Całe przedsięwzięcie zakończyło się ogromnym sukcesem, rodzice zafascynowani ręcznie wykonanymi ozdobami chętnie wydawali pieniądze . Dzięki ich hojności zebraliśmy kwotę w wysokości 564 zł., która w całości zostanie przeznaczona na zakup sprzętu nagłaśniającego.

Gorąco dziękujemy pani:  Edycie  Strzelczyk , Magdalenie Jasek i Małgorzacie Nikiel za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu  stoiska wielkanocnego .

Wszystkim Rodzicom  dziękujemy  za hojność  i aktywny i udział w kiermaszu.

B.Z.