Jasełka na Dzień Babci i Dziadka – gr. „0”

Moja babunia najlepsza w świecie,
wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie.
Ja babcię kocham, ściskam za szyję,
niech będzie zdrowa i sto lat żyje!

Mój dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie.
To naprawdę trzeba przyznać, dziadek fajny jest mężczyzna.
Kiedy Dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów go witam.
Bądź zdrowy, dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez w naszym przedszkolu. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 13 stycznia w grupie zerowej odbyła się ta wspaniała impreza. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny pt: „Dnia jednego o północy” a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty.  Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Gorąco dziękujemy gościom za ofiarowaną składkę w wysokości 440 zł , kwotę tę przeznaczymy na  wycieczkę dla dzieci.

Szczególne podziękowania należy skierować do rodziców, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości – pani  Katarzynie Matuszek, pani Krystynie Gruszce, pani Ewelinie Kuc, pani Aleksandrze Jakubiec, pani Annie Chałupnik i pani Marcie Sowie.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!