Święto Babci i Dziadka w grupie ,,Maluszków”

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
13  stycznia swoich wspaniałych gości przywitała grupa maluszków , która recytowała  wzruszające wiersze i śpiewała piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem . Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Wspaniały  występ przedszkolaków został nagrodzony gromkimi brawami. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Na zakończenie dzieci  wręczyły ukochanym gościom laurki i własnoręcznie przygotowane prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek.

Ponadto nasi wspaniali goście w swojej hojności  zebrali  do kapelusza  składkę w wysokości 335 zł i przekazali na wyjazd dzieci do teatru. Za ten wspaniały gest gorąco dziękujemy.

Gorąco dziękujemy  Rodzicom , którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości, podziękowania kierujemy do pani : Magdaleny Tlałki, Pauliny Sochy, Moniki Dobiji i  Magdaleny Jasek.

Za wspaniałe ciasta dziękujemy pani:  Jolancie Wandzel,  Monice Kliś,  Aleksandrze Semik  i  Magdalenie Dudys.