Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu

Ding dong ,ding dong spadł już śnieg,
pierwsza gwiazdka z nami jest .
Jest ktoś taki ktoś kto chce
właśnie dziś odwiedzić mnie.
Miły, starszy, siwy Pan
z wielkim workiem przyjdzie sam
i dostaniesz to co chcesz
dzisiaj jest magiczny dzień .

Tak śpiewały  dzieci w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem.

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. W tym roku maluszki wykonały dla naszego gościa  specjalną książkę, pełną kolorowych serduszek a starszaki przygotowały książkę z obrazkami przedstawiającymi postać św. Mikołaja.

6 grudnia o godzinie 15.00. w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość – ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników– reniferów i aniołków a potem pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj, który  wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków .  Po wspólnych zabawach Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne  dzieci. Obiecał nam jednak, że powróci do nas za rok.

Gorąco dziękujemy  Radzie Rodziców   za  zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu tego wspaniałego spotkania a  ks. Pawłowi Rojczykowi, aniołkom i reniferom za  spełnianie dziecięcych marzeń .