Hu, hu, ha, hu, hu, ha, Nasza zima zła! Ale zima z Mikołajem Jest pachnącym, ciepłym majem!

W piątkowy dzień mimo niespecjalnie sprzyjającej aury, dobry humor nie opuszczał nas od rana. A to za sprawą atrakcji, które na nas czekały. Wczesnym rankiem wyruszyliśmy do żywieckiego kina obejrzeć historię niezwykłej dziewczyny- Vaiany, która wyruszyła w niebezpieczną morską podróż, chcąc ocalić swoją rodzinną wyspę. Było dużo śmiechu i … popcornu.

Po powrocie do szkoły i pysznym obiedzie, wzięliśmy udział w bibliotecznej loteryjce mikołajkowej, losując dla siebie fanty wzbudzające naszą radość. Następnie udaliśmy się na ogólnoszkolne spotkanie, w czasie którego złożyliśmy życzenia Pani Dyrektor z okazji zbliżających się imienin. Ekscytującym momentem naszego spotkania było wylosowanie książki- głównej nagrody loteryjki mikołajkowej przez Julię K.-uczennicę klasy II, po którym raczyliśmy się słodkościami, rozdanymi nam przez Panią Dyrektor i Radę Rodziców, którym serdecznie dziękujemy.