,,Wspólnie uczymy się i bawimy ”- zajęcia otwarte

W piątek 10 listopada w grupie starszaków  odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców . W czasie zajęć rodzice mieli możliwość ocenić aktywność i wiedzę swoich pociech. Dzieci odpowiadały na pytania, ćwiczyły orientację przestrzenną, utrwalały nazwy  pór roku, dni tygodnia oraz doskonaliły percepcję wzrokową, słuchową i koordynację wzrokowo – ruchową. Wszystkie te  funkcje są niezbędne do osiągania sukcesów w przyszłej nauce szkolnej .

Na zakończenie starszaki zaprezentowały rodzicom program słowno – muzyczny z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, oraz przedstawiły prace plastyczne przygotowane na konkurs  ,, 11 listopada- Niepodległość w oczach  dzieci”. Konkurs rozstrzygnęli rodzice :

I miejsce  – Iga Jakubiec

II miejsce- Zofia Bojdys

III miejsce- Gabriel Duraj

Wyróżnienie dla: Pauliny Matuszek, Adama Bułki, Natalii Głowackiej, Jana Ćwikły, Anieli Dobiji, Magdaleny Sochy, Martyny Semik, Natalii Tlałki, Karola Kliś i Pawła Wajdy

Dziękujemy rodzicom za rozstrzygnięcie konkursu oraz liczne uczestnictwo  w zajęciach.