Biblioteczne Nocne Marki

Wreszcie nadszedł upragniony piątkowy wieczór. Powitani przez naszą wychowawczynię i panią Danusię spotkaliśmy się w szkolnej bibliotece. Wieczór zaczęliśmy od rozmów i rozgrywek planszowych w międzyczasie posilając się małym co nieco przyniesionym z domu. O 20.00 wygodnie rozlokowani i posileni włoskim przysmakiem:)  rozpoczęliśmy filmowy seans. Po nabraniu sił przyszedł czas na chwilę ruchu. Podzieleni zostaliśmy na cztery grupy i uzbrojeni w latarki bawiliśmy się w chowanego. Przemieszczając się w świetle latarek po ciemnej szkole, wśród ogólnej radości, pisków i nawoływań z ogromny zaangażowaniem szukaliśmy się nawzajem a nocne warunki dodatkowo podkreślały niesamowity klimat. I nawet się nie spostrzegliśmy gdy przyszli po nas rodzice, kończąc w ten sposób naszą przygodę. Liczymy, że następnym razem, bo musi być następny raz! W bibliotece spędzimy całą noc.