Piknik Rodzinny w Przedszkolu.

07.06.2017 już po raz piąty w ZSP w Słotwinie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Przedszkole.   Wszystkich przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy.

Rodzice już od wczesnych godzin popołudniowych przygotowywali stoiska z kawą i  ciastem oraz różnymi atrakcjami a dzieci z niecierpliwością szykowały się do występów. Kiedy widownia na naszej  sali gimnastycznej wypełniła się szczelnie na scenę wkroczyły maluszki i od razu zrobiło się gorąco!  Nasze starszaki swoim występem przeniosły nas  na wiosenną łąkę , na której z wielkim wdziękiem i gracją  zatańczyły piękny taniec motyli. Po programie artystycznym wszyscy udali się na boisko. Pogoda spisała się na medal i można było podczas wspólnych zabaw cieszyć się pięknym słońcem  . Dzieci i dorośli wspaniale się bawili, były wspólne tańce, karaoke oraz  konkursy .  Uczestnicy różnorodnych zabaw zostali nagrodzeni upominkami.   Jak na piknik przystało wszyscy  posilali się smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Miłe spotkanie upłynęło w radosnej, rodzinnej atmosferze. Wszyscy potrafili dobrze razem się bawić. Obserwując uśmiechnięte twarze dorosłych i dzieci, odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik rodzinny w takiej formie – wspólnej zabawy – to strzał  w dziesiątkę!

Należy podkreślić, iż ten wspaniały  Piknik Rodzinny powstał dzięki   wspólnemu  zaangażowaniu nauczycieli i Rodziców  , którzy rozumieją potrzeby dzieci i jak zawsze przyszli nam z pomocą.