XI Międzyprzedszkolne Zawody Sportowe w Gminie Lipowa

11.05.2017r. w  Zespole  Szkolno-Przedszkolny w Twardorzeczce odbyły się XI Międzyprzedszkolne

Zawody Sportowe .Nad przebiegiem konkurencji sportowych czuwało jury składające się z przedstawicieli Rady Rodziców poszczególnych placówek , nasze przedszkole reprezentowała pani Anna Weber.

. Zawody  uświetnił wspaniały pokaz cheerleaderek oraz występy artystyczne  gimnazjalistów z Twardorzeczki. Zapał i zaangażowanie naszych przedszkolaków i rodziców było ogromne, dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną, umiejętnością pracy w zespole i przede wszystkim pokazały , że potrafią się świetnie bawić  i dopingować nawzajem. Po konkurencjach przeznaczonych dla dzieci nadszedł czas na zawody dla rodziców , nasza wspaniała drużyna i dopingujący nam rodzice dali  z siebie wszystko i swym zapałem pomogli wywalczyć   I miejsce w tegorocznych zawodach sportowych.  Wójt Gminy Lipowa Jan Góra wręczył puchary oraz medale  wszystkim uczestnikom zawodów.

Dyrektor mgr Barbara Bysko  oraz Rada Pedagogiczna

Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Słotwinie

pragnie gorąco podziękować Rodzicom:

Elżbiecie Duraj

Annie Weber

Bartłomiejowi Kuc

Bartłomiejowi Socha

Robertowi  Ćwikła

Piotrowi Bojdys

Mateuszowi Skoczylas

za  godne reprezentowanie naszego przedszkola,

sportową atmosferę, entuzjazm i pogodę ducha